https://cy.ipc2u.com/catalog/sfp-1glxlc-t
20:44 22.11.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

SFP-1GLXLC-T

SFP Interface Module with 1x1000Lx, LC Connector, 10km Supported, Extended Operating Temperature -40...+75°C

Τιμή κατόπιν αιτήματος
Επεξεργασία
Κατασκευαστής:
MOXA
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
LC Duplex, Single-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
1
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
LC Duplex, Single-mode
Μήκος κύματος RX/TX:
1310
Απόσταση μετάδοσης:
10
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
14
Ύψος:
13.4
Βάθος:
56.6
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Ασφάλεια:
UL 60950-1
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.9 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/sfp-1glxlc-t
20:44 22.11.2019