https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-metatropeis-optikon-meson/metatropeis-ethercat-se-optiki-ina/
06:02 21.05.2022
. .
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
Δεν υπάρχουν αντικείμενα στα αγαπημένα
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
.
.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:

Μετατροπείς EtherCAT σε οπτική ίνα

ECAT-2511-A
ECAT-2511-A
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1310 nm, RX 1550 nm, SC (RoHS)
Σύνολο θυρών Ethernet
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
SC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Θερμοκρασία λειτουργίας
-25 ... 75
 
€209 34
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
ICP DAS
ECAT-2511-B
ECAT-2511-B
EtherCAT Single-Strand Media Converter, TX 1550 nm, RX 1310 nm, SC (RoHS)
Σύνολο θυρών Ethernet
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
SC, 1xRJ-45, Single-mode, WDM
Θερμοκρασία λειτουργίας
-25 ... 75
 
€209 34
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
ICP DAS
Κατασκευαστής
Όνομα
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC
V
12
48
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-25
75
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος
Ύψος
Βάθος
Ακύρωση τίτλων
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-metatropeis-optikon-meson/metatropeis-ethercat-se-optiki-ina/
06:02 21.05.2022