https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/proionta-ruggedcom/metatropeis-optikon-meson-ruggedcom/
05:42 22.09.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

Μετατροπείς οπτικών μέσων RUGGEDCOM

RUGGEDCOM-RMC
RUGGEDCOM-RMC
Industrial Unmanaged Media Converter 10Base-T to 10Base-FL Multi-mode ST port, Distance 2km, 24VDC input power, -40.. 85C Operating Temperature
Θύρες 10 Mbit/s
2
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Siemens AG
RUGGEDCOM-RMC20
RUGGEDCOM-RMC20
Industrial 2-port Serial to Ethernet Server with Fiber Optic Port, 24VDC input power, -40.. 85C Operating Temperature
АΑριθμός Θυρών COM
2
Θύρες 10 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Siemens AG
RUGGEDCOM-RMC30
RUGGEDCOM-RMC30
Industrial 2-port Serial to Ethernet Server with RJ-45 Port, 24VDC input power, -40.. 85C Operating Temperature
АΑριθμός Θυρών COM
2
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Siemens AG
RUGGEDCOM-RMC40
RUGGEDCOM-RMC40
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Media Converter 2x 10/100Base-TX to 100Base-FX Single-mode SC port, Distance 20km, 24VDC input power, -40.. 85C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
4
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Siemens AG
RUGGEDCOM-RMC41
RUGGEDCOM-RMC41
Industrial Unmanaged Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX Single-mode SC port, Distance 20km, 24VDC input power, -40.. 85C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
Siemens AG

«Διαμόρφωση» — Αυτό το προϊόν έχει περισσότερες επιλογές διαμόρφωσης και μπορεί να ρυθμιστεί. Δεν μπορεί να γίνει η παραγγελία ορισμένων προϊόντων χωρίς τις υποχρεωτικές επιλογές.

— Νέο

Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου
Τύπος εγκατάστασης
Βαθμός προστασίας πλαισίου
Διεπαφές εισόδου / εξόδου
АΑριθμός Θυρών COM
COM Θύρες RS-232
COM Θύρες RS-422/485
Δικτυακές διεπαφές
Θύρες 10/100 Mbit/s
Θύρες 10 Mbit/s
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-40
85
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά
Ασφάλεια
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS)
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI)
Αυτοματοποίηση ισχύος
Ακύρωση τίτλων
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/proionta-ruggedcom/metatropeis-optikon-meson-ruggedcom/
05:42 22.09.2019