https://cy.ipc2u.com/catalog/rs-405afc-t
14:10 29.09.2020
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

RS-405AFC-T

Industrial Redundant Ring Switch with 3 10/100 Base-T Ports and 2 100 Base-FX (multi mode) Ports

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Επεξεργασία
Επεξεργασία
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s:
5
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xSC, 3xRJ-45, Multi-mode
Ελεγχόμενος:
Ναι
Τάση εισόδου DC:
12 ... 48
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
ICP DAS
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Πλαστικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
5
Θύρες 10/100 Mbit/s:
5
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xSC, 3xRJ-45, Multi-mode
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Απόσταση μετάδοσης:
2
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι
Πρωτόκολλο:
Modbus/TCP
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης 10/100M, LED δείκτης Master, PWR1, PWR2, LED δείκτης LNK/ACT
Όργανα ελέγχου:
Κουμπιά ελέγχου
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Μέσω της θύρας της κονσόλας, Με τη βοήθεια των διακοπτών
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας RS-232 (RJ-45)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
12 ... 48
Κατανάλωση ενέργειας:
7.2
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.3 (24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
12 ... 48
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
7.2
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.3 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
10 ... 90 (non-condensing)
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
64
Ύψος:
110
Βάθος:
98
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, WEEE, FCC
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.6 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/rs-405afc-t
14:10 29.09.2020