https://cy.ipc2u.com/catalog/ns-205fcs
10:45 19.02.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

NS-205FCS

Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Single-mode 100 Base-FX Port

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
Για να προσθέσετε ένα προϊόν στο καλάθι, πρέπει να συνδεθείτε
Κατασκευαστής:
ICP DAS
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Σύνολο θύρες Ethernet:
5
Θύρες 10/100 Mbit/s:
5
ελεγχόμενο:
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC:
10 ... 30
Θερμοκρασία λειτουργίας:
0 ... 70
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
ICP DAS
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Πλαστικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θύρες Ethernet:
5
Θύρες 10/100 Mbit/s:
5
Υποδοχή Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xSC, 4xRJ-45, Single-mode
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Απόσταση μετάδοσης:
15
Πρωτόκολλα δικτύου
ελεγχόμενο:
Οχι, Layer 2
IEEE Standard:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
Ενδεικτές και συσκευές διαχείρισης
Ενδεικτές:
LED δείτκης ΣΦΑΛΜΑΤΟΣ, LED δείτκης 10/100M, LED δείτκης LNK/ACT
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
10 ... 30
Κατανάλωση ενέργειας:
3.36
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.14 (24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
10 ... 30
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
3.36
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.14 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Αντίστροφη πολικότητα
Οδηγίες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
0 ... 70
Υγρασία:
10 ... 90 (non-condensing)
Οδηγίες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-20 ... 85
Διαστάσεις
Πλάτος:
64
Ύψος:
110
Βάθος:
98
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, WEEE, FCC
Έγγραφα
Ανάλογο
Industrial Smart Ethernet Switch with 4 10/100 Base-T Ports and 1 Single-mode 100 Base-FX Port, 30 km
, Τιμή κατόπιν αιτήματος

Στείλτε μας το αίτημά σας;

sales@ipc2u.com

Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.6 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/ns-205fcs
10:45 19.02.2019