https://cy.ipc2u.com/catalog/jetcon2301-mwv2
20:21 18.10.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

JetCon 2301-mw v2

Industrial Ethernet to Multi Mode Fiber Rail Converter, Version 2, Wide Temperature -40..+80 C

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Επεξεργασία
Επεξεργασία
Κατασκευαστής:
KORENIX
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s:
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xSC, 1xRJ-45, Multi-mode
Τάση εισόδου DC:
10 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
KORENIX
Δομικός σχεδιασμός
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Θύρες 10/100 Mbit/s:
2
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xSC, 1xRJ-45, Multi-mode
Μήκος κύματος RX/TX:
1310
Απόσταση μετάδοσης:
2
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης τροφοδοσίας, LED δείκτης 10/100M
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
10 ... 60
Κατανάλωση ενέργειας:
5
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
55
Ύψος:
120
Βάθος:
99
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
EN 50121-4, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, MIL-STD 461F
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
EN 61000-6-4
Έγγραφα
JetCon 2301 (PDF)
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.7 kg
Καθαρό βάρος: 0.6 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/jetcon2301-mwv2
20:21 18.10.2019