https://cy.ipc2u.com/catalog/isfp-s7040-wa-e
05:47 21.11.2018
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

ISFP-S7040-WA-E

Industrial SFP module, 1000Base-X WDM A type LC port, 40km distance, -40.. +85C Operating Temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
Για να προσθέσετε ένα προϊόν στο καλάθι, πρέπει να συνδεθείτε
Κατασκευαστής:
CTC Union Technologies Co., LT
Σύνολο θύρες Ethernet:
1
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
CTC Union Technologies Co., LT
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θύρες Ethernet:
1
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Υποδοχή Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
Single-mode, LC Simplex
Τύπος Ethernet:
1000BASE-X
Μήκος κύματος TX:
1310
Μήκος κύματος RX:
1550
Απόσταση μετάδοσης:
20
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Standard:
IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X)
Οδηγίες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95
Διαστάσεις
Πλάτος:
15
Ύψος:
12.2
Βάθος:
56
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, FCC Class B
Έγγραφα
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.05 kg
Καθαρό βάρος: 0.02 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/isfp-s7040-wa-e
05:47 21.11.2018