https://cy.ipc2u.com/catalog/isfp-s7020-31-de
04:07 21.10.2021
. .
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
Δεν υπάρχουν αντικείμενα στα αγαπημένα
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
.
.
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:

ISFP-S7020-31-DE

Industrial SFP module, 1000Base-X Single-mode LC port, DDMI, 20km distance, -40.. +85C Operating Temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Επεξεργασία
Επεξεργασία
Προσθήκη στα αγαπημένα Αφαιρέση από τα αγαπημένα
Προσθήκη για σύγκριση Σύγκριση
Κατασκευαστής:
CTC Union Technologies Co., LT
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
LC Duplex, Single-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
CTC Union Technologies Co., LT
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
1
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
1
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
LC Duplex, Single-mode
Τύπος Ethernet:
1000BASE-X
Μήκος κύματος RX/TX:
1310
Απόσταση μετάδοσης:
20
Πρωτόκολλα δικτύου
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X)
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 85
Υγρασία:
5 ... 95
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
15
Ύψος:
12.4
Βάθος:
56
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, FCC Class B
Έγγραφα
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 0.05 kg
Καθαρό βάρος: 0.02 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/isfp-s7020-31-de
04:07 21.10.2021