Χρειάζεστε βοήθεια με τις Τεχνολογίες Αυτοματισμού;

X

Η IPC2U σας καλεί σε ενημερωτικό σεμινάριο για τα προϊόντα και τις λύσεις MOXA στην Ελλάδα

  • Δυσκολίες με το Modbus RTU;
  • Δυσκολίες με το RS-232;
  • Πώς διαφέρει το NPort από το MGate;
  • Γιατί χρειάζεται Turbo Ring σε βιομηχανικό Ethernet;

Επιλέξτε μαζί μας την μορφή του σεμιναρίου και τα θέματα που σας ενδιαφέρουν πιο πολύ.

https://cy.ipc2u.com/catalog/igs-402f-sc001
17:15 20.06.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

IGS-402F-SC001

Industrial Unmanaged Gigabit Ethernet Switch with 4x 1000 Base-T Ports, 2x 1000 Base-X SC 500m MM ports, 9.6...60VDC-In, -10..+60C Operating Temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Επεξεργασία
Επεξεργασία
Κατασκευαστής:
CTC Union Technologies Co., LT
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Σύνολο θυρών Ethernet:
6
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
6
Ελεγχόμενος:
Οχι
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
CTC Union Technologies Co., LT
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
6
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
6
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
SC, RJ-45 (4xRJ-45; 2xSC, 500m, 850nm, 8dB, multimode)
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Οχι
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
Ψηφιακή έξοδος
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος (Alarm Relay Contact with current carrying capacity of 1A, 24VDC)
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης χαλασμένης μονάδας, LED δείκτης τροφοδοσίας, LED δείκτης 10/100/1000M
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Με τη βοήθεια των διακοπτών
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60
Κατανάλωση ενέργειας:
7.8
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
9.6 ... 60
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
7.8
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Υγρασία:
5 ... 95
MTBF:
391633
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
62.5
Ύψος:
134.8
Βάθος:
106
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
EN 55022 Class A, FCC Part 15 Subpart B Class A
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4
Έγγραφα
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 1.5 kg
Καθαρό βάρος: 0.68 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/igs-402f-sc001
17:15 20.06.2019