https://cy.ipc2u.com/catalog/eds-518e-mm-st-4gtxsfp
12:57 29.09.2020
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

EDS-518E-MM-ST-4GTXSFP

Managed Gigabit Ethernet switch with 12 10/100BaseT(X) ports, 2 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors, and 4 combo 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP ports, -10 to 60C operating temperature

, Τιμή κατόπιν αιτήματος ()
τεμ.
Επεξεργασία
Επεξεργασία
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
4
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
4хCombo (RJ-45 or SFP)
Θύρες 10/100 Mbit/s:
14
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xST, Multi-mode, 12xRJ-45
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Τάση εισόδου DC:
9 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
18
Θύρες 10/100/100 Mbit/s:
4
Τύπος Θύρας 10/100/1000 Mbit/s:
4хCombo (RJ-45 or SFP)
Θύρες 10/100 Mbit/s:
14
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xST, Multi-mode, 12xRJ-45
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX, 1000BASE-T, 1000BASE-X
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος:
Ναι, Layer 2
Πρωτόκολλο:
IEEE 1588 PTP V2 (software based), DHCP Server/Client, DHCP Option 66/67/82, EtherNet/IP, NTP Server/Client, SNTP, SMTP, SNMP Inform, SNMPv1/v2c/v3, BootP, GMRP, GVRP, HTTP, HTTPS, LLDP, RARP, RMON, SSH, Syslog, Telnet, TFTP, RADIUS, IGMPv1/v2/v3, PROFINET, TACACS+, VLAN, STP/RSTP, Modbus TCP, SSL, MSTP, Turbo Ring, Turbo Chain
IEEE Πρότυπο:
IEEE 802.1D-2004 για Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1P για Class of Service, IEEE 802.1Q για VLAN Tagging, IEEE 802.1S για Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1W για Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1X για Authentication, IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3ab για 1000BaseT(X), IEEE 802.3ad για Port Trunk with LACP, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control, IEEE 802.3z για 1000BaseSX/LX/LHX/ZX
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
16000
Μέγεθος του buffer πακέτων:
1
Ουρές προτεραιότητας ανά θύρα:
4
Μέγιστος Αριθμός VLAN:
64
Εύρος VLAN ID:
1 - 4094
Αριθμός ομάδων IGMP:
256
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Port Mirror, MAC sticky, Port Lock, Rate Limit, Loop Protection, Broadcast Storm Protection, Link Aggregation, Port-Based VLAN, DDM/Fiber Check, Automatic power failure notification, Automatic port failure notification, Flow Control, Back pressure flow control, Access Control Lists, MAC ACL, MAC Authentication Bypass, MAB Authentication, NTP Authentication, Security features based on IEC 62443, Line-Swap Fast Recovery, Σύνδεση με το σύστημα διαχείρισης δικτύου
Υποστηριζόμενες τεχνολογίες:
Video Always-On (V-ON)
Βιομηχανικές διεπαφές / πρωτόκολλα
Υποστήριξη EtherNet/IP:
Ναι
Υποστήριξη PROFINET I/O:
Ναι
Υποστήριξη Modbus TCP:
Ναι
Ψηφιακή είσοδος
Συνολικά κανάλια ψηφιακής εισαγωγής:
1
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μέγιστη τάση μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατά 24V με συνεχές ρεύμα
Μονάδες επέκτασης
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
SFP-1G, SFP-1FE
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης κατάστασης, LED δείκτης σφάλματος, LED δείκτης MSTR/HEAD, LED δείκτης CPLR/TAIL, LED δείκτης 10/100/1000M, PWR1, PWR2
Όργανα ελέγχου:
1xReset
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Με τη βοήθεια των διακοπτών, Διαδικτυακή διασύνδεση, Διεπαφή γραμμής εντολών (CLI), Μέσω προγράμματος Mxconfig
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
Θύρα κονσόλας USB, USB type A
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
9 ... 60 (12/24/48/-48 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
9.84
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.41 (24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
9 ... 60 (12/24/48/-48 V)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
9.84
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.41 (24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-10 ... 60
Υγρασία:
5 ... 95
MTBF:
723953
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
94
Ύψος:
135
Βάθος:
137
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 508
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 22 Class
Αυτοματοποίηση ισχύος:
IEC 61850-3, IEEE 1613
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
Θαλάσσια εφαρμογή:
DNV, GL, IEC 61174, LR, ABS, NK
Σιδηρόδρομοι:
EN 50121-4
Έλεγχος κίνησης:
NEMA TS2
Με αυτά αγοράζονται συχνά
RK-4U RK-4U
Τιμή κατόπιν αιτήματος ,
ABC-02-USB ABC-02-USB
Τιμή κατόπιν αιτήματος ,
SFP-1GLSXLC SFP-1GLSXLC
Τιμή κατόπιν αιτήματος ,
SFP-1GLHLC SFP-1GLHLC
Τιμή κατόπιν αιτήματος ,
SFP-1G20ALC SFP-1G20ALC
Τιμή κατόπιν αιτήματος ,
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 1.95 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/eds-518e-mm-st-4gtxsfp
12:57 29.09.2020