https://cy.ipc2u.com/catalog/eds-308-ss-sc-t
10:48 19.02.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

EDS-308-SS-SC-T

Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT Ports, 2 Single Mode 100Base Fx Ports, SC Type Connectors, Extended Operating Temperature -40...+75°C

Τιμή κατόπιν αιτήματος
Για να προσθέσετε ένα προϊόν στο καλάθι, πρέπει να συνδεθείτε
Κατασκευαστής:
MOXA
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Σύνολο θύρες Ethernet:
8
Θύρες 10/100 Mbit/s:
8
ελεγχόμενο:
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Θαλάσσια εφαρμογή:
IEC 60945 4th
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Βαθμός προστασίας πλαισίου:
IP30
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θύρες Ethernet:
8
Θύρες 10/100 Mbit/s:
8
Υποδοχή Θύρας 10/100 Mbit/s:
2xSC, 6xRJ-45, Single-mode
Τύπος Ethernet:
10BASE-T, 100BASE-FX, 100BASE-TX
Πρωτόκολλα δικτύου
ελεγχόμενο:
Οχι, Layer 2
IEEE Standard:
IEEE 802.3 για 10BaseT, IEEE 802.3u για 100BaseT(X), 100BaseFX, IEEE 802.3x για Flow Control
Τεχνολογίες και λειτουργίες
Υποστηριζόμενες λειτουργίες:
Automatic power failure notification, Automatic port failure notification
Απόδοση του διακόπτη
Μέγεθος του πίνακα διευθύνσεων MAC:
2000
Μέγεθος του buffer των πακέτων:
768
Διακεκριμένη εξαγωγή
Μόνωση διάκριτης ειξαγωγής:
1
Τύπος:
Αναμετάδοση σήματος
Το μέγιστο ρεύμα μεταγωγής για ρελέ με επαφές (A):
1А κατα 24V συνεχές ρεύμα
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
Ενδεικτές και συσκευές διαχείρισης
Ενδεικτές:
LED δείτκης FAULT, LED δείτκης 10/100M, PWR1, PWR2
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 V)
Κατανάλωση ενέργειας:
3.6
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.15 (at 24 V)
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC:
9.6 ... 60 (12/24/48 V)
Κατανάλωση ενέργειας της εφεδρικής εισόδου:
3.6
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος της εφεδρικής εισόδου:
0.15 (at 24 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Аσφάλεια, Αντίστροφη πολικότητα
Οδηγίες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
-40 ... 75
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
255000
Οδηγίες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 85
Διαστάσεις
Πλάτος:
53.6
Ύψος:
135
Βάθος:
105
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτύπημα:
IEC 60068-2-6, IEC 60068-2-27
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1, UL 508, EN 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4, EN 55032
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
FCC Part 15 Subpart B Class A, CISPR 32
Πετρέλαιο και Αέριο:
UL/cUL Class I Division 2 Groups A/B/C/D, ATEX Zone 2 Ex nA nC IIC T4 Gc
Θαλάσσια εφαρμογή:
IEC 60945 4th
Ανάλογο
Industrial Smart Ethernet Switch with 6x10/100 Base-T(X) Ports, 2x100 Base-FX (Single Mode) Ports, SC Connectors, redundant power inputs, Wide Operating Temperature -40...+75°C
Τιμή κατόπιν αιτήματος

Στείλτε μας το αίτημά σας;

sales@ipc2u.com

Με αυτά αγοράζονται συχνά
ioLogik E1210 ioLogik E1210
Τιμή κατόπιν αιτήματος
RK-4U RK-4U
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 1.03 kg
Καθαρό βάρος: 0.79 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/eds-308-ss-sc-t
10:48 19.02.2019