https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-ethernet-diakoptes/sfp-monades-kai-axesouar/sfp-monades-fast-ethernet/
17:55 18.11.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

SFP-μονάδες Fast Ethernet

ISFP-M5002-31
ISFP-M5002-31
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 
ISFP-M5002-31-D
ISFP-M5002-31-D
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 
ISFP-M5002-31-DE
ISFP-M5002-31-DE
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
ISFP-M5002-31-E
ISFP-M5002-31-E
Industrial SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
LC Duplex, Multi-mode
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
ISFP-M5002-WA-D
ISFP-M5002-WA-D
Industrial 155M SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, Bidi A type, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 
ISFP-M5002-WA-DE
ISFP-M5002-WA-DE
Industrial 155M SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, Bidi A type, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
ISFP-M5002-WB-D
ISFP-M5002-WB-D
Industrial 155M SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, Bidi A type, 2km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 
ISFP-M5002-WB-DE
ISFP-M5002-WB-DE
Industrial 155M SFP module, 100Base-FX Multi-mode LC port, DDMI, Bidi B type, 2km distance, -40.. +85C Operating Temperature
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 85
 
ISFP-S5020-WA
ISFP-S5020-WA
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 
ISFP-S5020-WA-D
ISFP-S5020-WA-D
Industrial SFP module, 100Base-FX WDM A type LC port, DDMI, 20km distance, -10.. +70C Operating Temperature
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Single-mode, LC Simplex
Θερμοκρασία λειτουργίας
-10 ... 70
 

«Διαμόρφωση» — Αυτό το προϊόν έχει περισσότερες επιλογές διαμόρφωσης και μπορεί να ρυθμιστεί. Δεν μπορεί να γίνει η παραγγελία ορισμένων προϊόντων χωρίς τις υποχρεωτικές επιλογές.

— Νέο

Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet
Θύρες 10/100 Mbit/s
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Εμφάνιση όλων Απόκρυψη
Θύρα SFP Fast Ethernet 10/100 Mbit/s
Απόσταση μετάδοσης
km
2
80
Ψύξη
Τύπος
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-40
85
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος
Ύψος
Βάθος
Ακύρωση τίτλων
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-ethernet-diakoptes/sfp-monades-kai-axesouar/sfp-monades-fast-ethernet/
17:55 18.11.2019