https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-ethernet-diakoptes/mi-elenchomenoi-diakoptes-topothetisis-din-rail/mi-elenchomenoi-diakoptes-moxa-eds-309/
20:23 22.11.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

Μη ελεγχόμενοι διακόπτες MOXA EDS-309

EDS-309-3M-SC
EDS-309-3M-SC
Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT Ports, 3 Multi Mode 100Base Fx Ports, SC Type Connectors
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s
9
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
3xSC, 6xRJ-45, Multi-mode
Ελεγχόμενος
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC
9 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 60
Θαλάσσια εφαρμογή
IEC 60945 4th
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
EDS-309-3M-SC-T
EDS-309-3M-SC-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT Ports, 3 Multi Mode 100Base Fx Ports, SC Type Connectors, -40...+75°C
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s
9
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
3xSC, 6xRJ-45, Multi-mode
Ελεγχόμενος
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC
9 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
Θαλάσσια εφαρμογή
IEC 60945 4th
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
EDS-309-3M-ST
EDS-309-3M-ST
Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT Ports, 3 Multi Mode 100Base Fx Ports, ST Type Connectors
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s
9
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
3xST, 6xRJ-45, Multi-mode
Ελεγχόμενος
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC
9 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 60
Θαλάσσια εφαρμογή
IEC 60945 4th
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
EDS-309-3M-ST-T
EDS-309-3M-ST-T
Industrial Smart Ethernet Switch with 6 10/100BaseT Ports, 3 Multi Mode 100Base Fx Ports, ST Type Connectors, -40...+75°C
Τύπος εγκατάστασης
Τοποθέτηση σε τοίχο, Τοποθέτηση σε ράγα DIN
Θύρες 10/100 Mbit/s
9
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
3xST, 6xRJ-45, Multi-mode
Ελεγχόμενος
Οχι, Layer 2
Τάση εισόδου DC
9 ... 60
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
Θαλάσσια εφαρμογή
IEC 60945 4th
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA

«Διαμόρφωση» — Αυτό το προϊόν έχει περισσότερες επιλογές διαμόρφωσης και μπορεί να ρυθμιστεί. Δεν μπορεί να γίνει η παραγγελία ορισμένων προϊόντων χωρίς τις υποχρεωτικές επιλογές.

— Νέο

Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου
Τύπος εγκατάστασης
Βαθμός προστασίας πλαισίου
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet
Θύρες 10/100 Mbit/s
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s
Πρωτόκολλα δικτύου
Ελεγχόμενος
Ψύξη
Τύπος
LED και συσκευές διαχείρισης
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC
V
9
60
Κατανάλωση ενέργειας
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος
Παροχή τροφοδοσίας Εφεδρική τάση εισόδου Τάση DC
V
9
60
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-40
75
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος
Ύψος
Βάθος
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Θαλάσσια εφαρμογή
Ακύρωση τίτλων
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/viomichanikoi-ethernet-diakoptes/mi-elenchomenoi-diakoptes-topothetisis-din-rail/mi-elenchomenoi-diakoptes-moxa-eds-309/
20:23 22.11.2019