https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/diakomistes-seiriakis-syskevis/viomichanikoi-diakomistes-seiriakis-syskevis-moxa-nport/diakomistes-seiriakis-syskevis-moxa-nport-ia5150-5250/
15:04 21.09.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Price on request
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

Διακομιστές σειριακής συσκευής MOXA NPort IA5150/5250

NPort IA-5150
NPort IA-5150
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 2x10/100 Base-T(X) (RJ45, Single IP)
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Προσαρμογή
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-IEX
NPort IA-5150-IEX
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 2x10/100 Base-T(X) (RJ45, Single IP, IECEx
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
2
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-M-SC
NPort IA-5150-M-SC
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Multi Mode, SC Connector)
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Προσαρμογή
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-M-SC-IEX
NPort IA-5150-M-SC-IEX
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Multi Mode, SC Connector), IECEx
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-M-SC-T
NPort IA-5150-M-SC-T
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Multi Mode, SC Connector), Extended Operating Temperature -40...+75°C
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
 
This product is not available in your region
Προσαρμογή
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-M-SC-T-IEX
NPort IA-5150-M-SC-T-IEX
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Multi Mode, SC Connector), Extended Operating Temperature -40...+75C, IECEx
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-S-SC
NPort IA-5150-S-SC
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Single Mode, SC Connector)
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Προσαρμογή
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-S-SC-IEX
NPort IA-5150-S-SC-IEX
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Single Mode, SC Connector), IECEx
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
0 ... 55
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-S-SC-T
NPort IA-5150-S-SC-T
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Single Mode, SC Connector), Extended Operating Temperature -40...+75°C
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
 
This product is not available in your region
Προσαρμογή
Κατασκευαστής
MOXA
NPort IA-5150-S-SC-T-IEX
NPort IA-5150-S-SC-T-IEX
1-Port RS-232/422/485 Serial Device Server, 1x100 Base-FX (Single Mode, SC Connector), Extended Operating Temperature -40...+75C, IECEx
АΑριθμός Θυρών COM
1
Θύρες 10/100 Mbit/s
1
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40 ... 75
 
This product is not available in your region
Παραγγείλετε τώρα
Κατασκευαστής
MOXA

«Διαμόρφωση» — Αυτό το προϊόν έχει περισσότερες επιλογές διαμόρφωσης και μπορεί να ρυθμιστεί. Δεν μπορεί να γίνει η παραγγελία ορισμένων προϊόντων χωρίς τις υποχρεωτικές επιλογές.

— Νέο

Κατασκευαστής
Όνομα
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου
Τύπος εγκατάστασης
Βαθμός προστασίας πλαισίου
Διεπαφές εισόδου / εξόδου
АΑριθμός Θυρών COM
COM Θύρες RS-232/422/485
Δικτυακές διεπαφές
Θύρες 10/100 Mbit/s
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας
°C
-40
75
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Δονήσεις και Χτυπήματα
Ελεύθερη πτώση
Ασφάλεια
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS)
Εμφάνιση όλων Απόκρυψη
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI)
Πετρέλαιο και Αέριο
Θαλάσσια εφαρμογή
Αντοχή σε εκρήξεις
Ακύρωση τίτλων
Products found: {{ info.count }} Show Nothing Found
https://cy.ipc2u.com/catalog/viomichanikes-epikoinonies/diakomistes-seiriakis-syskevis/viomichanikoi-diakomistes-seiriakis-syskevis-moxa-nport/diakomistes-seiriakis-syskevis-moxa-nport-ia5150-5250/
15:04 21.09.2019