https://cy.ipc2u.com/catalog/nport6610-1648v
20:22 22.11.2019
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com
Καλάθι
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Discount -
Σύνολο:
Σημειωμένα Προϊόντα
Price on request
Ταυτοποίηση
Όνομα χρήστη:
Κωδικός χρήστη:


Ξεχάσατε τον κωδικό σας? Εγγραφή
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
e-Mail::
Ξεχάσατε τον κωδικό σας?
+49 511 807 259-0, sales@ipc2u.com

NPort 6610-16 48V

16-Ports RS-232 Secure Serial Device Server, SD/MMC Socket, 48VDC Power Input

Τιμή κατόπιν αιτήματος
Επεξεργασία
Κατασκευαστής:
MOXA
Τύπος οθόνης:
LCD
АΑριθμός Θυρών COM:
16
COM Θύρες RS-232:
16
Υποδοχές COM θυρών:
16xRJ-45
Σύνολο θυρών Ethernet:
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xRJ-45
Κρυπτογράφηση:
DES, 3DES, AES, SSH, SSL
Συνολικές μονάδες επέκτασης:
1
Προδιαγραφές
Κατασκευαστής
Όνομα:
MOXA
Δομικός σχεδιασμός
Σχεδιασμός πλαισίου:
Μεταλλικό πλαίσιο
Τύπος εγκατάστασης:
Τοποθέτηση σε ράφι 19 "
Ύψος:
1
Οθόνη
Τύπος οθόνης:
LCD
Διεπαφές εισόδου / εξόδου
АΑριθμός Θυρών COM:
16
COM Θύρες RS-232:
16
Μέγιστη ταχύτητα COM θυρών RS-232:
921600
Υποδοχές COM θυρών:
16xRJ-45
Δικτυακές διεπαφές
Σύνολο θυρών Ethernet:
1
Θύρες 10/100 Mbit/s:
1
Τύπος Θύρας 10/100 Mbit/s:
1xRJ-45
Πρωτόκολλα δικτύου
Πρωτόκολλο:
SMTP, SNMPv1/v2c/v3, BootP, HTTP, Telnet, PPPoE, ICMP, TCP, UDP, DHCP, DNS, ARP
IP έκδοση του πρωτοκόλλου:
IPv4, IPv6
Κρυπτογράφηση:
DES, 3DES, AES, SSH, SSL
Ψηφιακή έξοδος
Αριθμός ψηφιακών εξόδων:
1
Τύπος ψηφιακής εξόδου:
Αναμετάδοση σήματος
Μονάδες επέκτασης
Συνολικές μονάδες επέκτασης:
1
Υποστηριζόμενες μονάδες επέκτασης:
Σειρά NM
Ψύξη
Τύπος:
Χωρίς ανεμιστήρα
LED και συσκευές διαχείρισης
LED:
LED δείκτης χαλασμένης μονάδας, LED δείκτης τροφοδοσίας, LED δείκτης ετοιμότητας, LED δείκτης COM-θυρών, LED δείκτης LNK/ACT
Ρύθμιση τρόπων λειτουργίας:
Στο δίκτυο μέσω Telnet, Μέσω της θύρας της κονσόλας, Με τη βοήθεια των διακοπτών, Χρησιμοποιώντας την ενσωματωμένη οθόνη και το πληκτρολόγιο, Διαδικτυακή διασύνδεση
Υποδοχές και καλώδια
Βύσματα:
SD card slot (up to 2Gb)
Προδιαγραφές ισχύος
Τάση εισόδου DC:
20 ... 72
Κατανάλωση ενέργειας:
14.064
Κατανάλωση ηλεκτρικού ρεύματος:
0.293 (48 V)
Προστασία εισόδου τροφοδοτικού:
Υπέρταση
Προστασία τροφοδοτικού:
500
Λογισμικό
Συμβατότητα με το λειτουργικά συστήματα:
Linux kernel 2.6, Windows CE 5.0, Windows CE 6.0, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows XP, Windows XP Embedded, Windows 7, Windows 8, Linux kernel 2.4, Linux kernel 3.x, Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows NT, Windows 2000, Windows Vista, Windows 8.1, Unix, Open Server, UnixWare 7, QNX 4.25, QNX 6, Solaris 10, FreeBSD, AIX 5.x, HP-UX 11i, Mac OS X, Windows Server 2008 SP2
Συνθήκες Λειτουργίας
Θερμοκρασία λειτουργίας:
0 ... 55
Υγρασία:
5 ... 95 (non-condensing)
MTBF:
102373
Συνθήκες Συντήρησης
Θερμοκρασία:
-40 ... 75
Διαστάσεις και βάρος
Πλάτος:
440
Ύψος:
44
Βάθος:
195
Πρότυπα και πιστοποιητικά
Πιστοποιητικά:
CE, WEEE, FCC
Δονήσεις και Χτυπήματα:
IEC 60068-2-6
Ελεύθερη πτώση:
IEC 60068-2-32
Ασφάλεια:
UL 60950-1, EN 60950-1
Ηλεκτρομαγνητική Συμβατότητα (EMS):
IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, IEC 61000-4-11, IEC 61000-4
Ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές (EMI):
EN 55022 Class A, FCC Part 15 Subpart B Class A
Επιλογές

Τελική διαμόρφωση

{{option[key].COUNT}}
{{option[key].name}} {{option[key].name}}
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Χρώματα Κόστος
Δεν έχει εγκατασταθεί
1-port single mode fiber 100BaseFx Ethernet module for NPort-6450/6610/6650, SC connector
1-port multi mode fiber 100BaseFx Ethernet module for NPort-6450/6610/6650, SC connector
2-port multi mode fiber 100BaseFx Ethernet module for NPort-6450/6610/6650, SC connector
2-port single mode fiber 100BaseFx Ethernet module for NPort-6450/6610/6650, SC connector
1-port 100BaseTx RJ-45 Ethernet module for NPort-6450/6610/6650
Χρώματα Κόστος
Δεν έχει εγκατασταθεί
150cm 8-pin RJ45 to DB9 Male Cable
150cm 8-pin RJ45 to DB9 Female Cable, 15V
150cm 8-pin RJ45 to DB25 Male Cable
150cm 8-pin RJ45 to DB25 Female Cable
Διαστάσεις

Βάρος

Μεικτό βάρος: 3.32 kg
Καθαρό βάρος: 1 kg

Πρόσφατη προβολή

https://cy.ipc2u.com/catalog/nport6610-1648v
20:22 22.11.2019